Jsme 100% česká firma působící více jak 16 let na trhu, veškeré námi dodávané zboží je nové a nepoužité.

Aku vrtací kladivo TE-HD 18 Li-Solo Einhell Expert Plus

Kód: 4513812
2 987 Kč 2 468,60 Kč bez DPH
Skladem - do 4 dnů
Možnosti doručení
Vrtací kladivo Einhell TE-HD 15 Li - Solo - člen rodiny Power X-Change - 3 funkce: šroubování, vrtání a vrtání s příklepem - pneumatický příklep pro snadné vrtání i do betonu - silný motor a kovová převodovka pro vysoký točivý moment - univerzální sklíčidlo SDS-Plus s automatickou funkcí Slip-In - elektronicky plynule regulovatelná rychlost pro citlivé práce - včetně LED diody pro optimální osvícení pracovní plochy - dodáváno bez akumulátoru a nabíječky, které je možné zakoupit samostatně Vrtací kladivo TE-HD 18 Li - Solo je robustní a všestranný nástroj pro vrtání a šroubování s výkonnou funkcí příklepu a především bez závislosti na napájecím kabelu. Mechanismus pneumatického příklepu zajišťuje dostatečný výkon pro vrtání do zdiva a betonu. Díky ergonomické rukojeti s úpravou SoftGrip, je držení nástroje pohodlné a bezpečné. O vyšší komfort se stará jak funkce Quick-Stop, brání nežádoucímu doběhu vrtáku, tak i praktická LED dioda pro optimální osvětlení pracovního prostoru. Výměna vrtáků je díky univerzálnímu sklíčidlu SDS-Plus snadná, rychlá a především nevyžaduje žádné nářadí. Rychlonabíječka umožňuje rychlé nabití 18 V akumulátoru, která může být následně použita v několika dalších zařízeních produktové řady Power X-Change. Nová technologie Li-Ion akumulátorů brání samovolnému vybíjení akumulátorů a přesto si zachovaly malé kompaktní rozměry, nízkou hmotnost a praktičnost. Akumulátor je vybaven indikátorem nabití pro rychlou kontrolu. Nástroj je dodáván BEZ akumulátoru a nabíječky. Jedná o ekonomickou verzi pro rozšíření již zakoupených nástrojů a příslušenství z řady Power X-Change. Technické informace: - akumulátor: 18 V | Li-Ion - otáčky: 0 - 1 100 / min - počet úderů: 0 - 5 700 / min - síla úderu: 1,2 J - max. točivý moment: 9,9 Nm - vrtací výkon do betonu: 12 mm Logistické informace: - délka / výška / šířka: 266 / 215 / 80 mm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vrtací kladivo Einhell TE-HD 15 Li - Solo

- člen rodiny Power X-Change
- 3 funkce: šroubování, vrtání a vrtání s příklepem
- pneumatický příklep pro snadné vrtání i do betonu
- silný motor a kovová převodovka pro vysoký točivý moment
- univerzální sklíčidlo SDS-Plus s automatickou funkcí Slip-In
- elektronicky plynule regulovatelná rychlost pro citlivé práce
- včetně LED diody pro optimální osvícení pracovní plochy
- dodáváno bez akumulátoru a nabíječky, které je možné zakoupit samostatně

Vrtací kladivo TE-HD 18 Li - Solo je robustní a všestranný nástroj pro vrtání a šroubování s výkonnou funkcí příklepu a především bez závislosti na napájecím kabelu. Mechanismus pneumatického příklepu zajišťuje dostatečný výkon pro vrtání do zdiva a betonu. Díky ergonomické rukojeti s úpravou SoftGrip, je držení nástroje pohodlné a bezpečné. O vyšší komfort se stará jak funkce Quick-Stop, brání nežádoucímu doběhu vrtáku, tak i praktická LED dioda pro optimální osvětlení pracovního prostoru. Výměna vrtáků je díky univerzálnímu sklíčidlu SDS-Plus snadná, rychlá a především nevyžaduje žádné nářadí. Rychlonabíječka umožňuje rychlé nabití 18 V akumulátoru, která může být následně použita v několika dalších zařízeních produktové řady Power X-Change. Nová technologie Li-Ion akumulátorů brání samovolnému vybíjení akumulátorů a přesto si zachovaly malé kompaktní rozměry, nízkou hmotnost a praktičnost. Akumulátor je vybaven indikátorem nabití pro rychlou kontrolu.
Nástroj je dodáván BEZ akumulátoru a nabíječky. Jedná o ekonomickou verzi pro rozšíření již zakoupených nástrojů a příslušenství z řady Power X-Change.

Technické informace:
- akumulátor: 18 V | Li-Ion
- otáčky: 0 - 1 100 / min
- počet úderů: 0 - 5 700 / min
- síla úderu: 1,2 J
- max. točivý moment: 9,9 Nm
- vrtací výkon do betonu: 12 mm

Logistické informace:
- délka / výška / šířka: 266 / 215 / 80 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Vrtačky a šroubováky
Hmotnost: 1.58 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: