E-shop funguje bez omezení a objednávky přijímáme nonstop!

Autodiagnostika OBD SC1 WiFi, IOS, Android - SIXTOL

Kód: SX1007
Značka: SIXTOL
459 Kč –2 % 450 Kč 371,90 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
29.7.2021
Autodiagnostika SIXTOL SC1 Mini diagnostika na mobilní zařízení či notebook SC1 WIFI pracující se systémy android a IOS. Disponuje aplikací SX OBD ke stažení zdarma. Umožňuje provádět diagnostiku automobilu pomocí chytrého telefonu. Komunikace mezi diagnostikou a telefonem probíhá v rámci bezdrátové technologie Wi-Fi. Pro samotnou diagnostiku lze využít nejen mobilní zařízení, ale rovněž i notebook, který se taktéž připojuje pomocí technologie bluetooth. Zařízení disponuje několika praktickými přednostmi, mezi které patří bezpečnostní spojení certifikované proti nabourání třetí strany do komunikace s vozidlem nebo podpora několika druhů diagnostických aplikací. Již z výroby garance až o 300 % rychlejší komunikace přes bluetooth oproti jiným diagnostikám pracujícím na stejné bázi. Stažení mobilní aplikace SX OBD je zdarma a provádí se přes internetový obchod Google Play nebo AppStore. Aplikací, které lze použít, je zhruba čtyřicet. Jedná se o bezplatné i placené programy a pro jejich stažení je potřeba být připojen k internetu. Doporučená aplikace v češtině pro hardware Sixtol SC1 je SX OBD, vytvořená přesně pro potřeby diagnostiky a testována výhradně na tomto přístroji. Aplikace využívá veškeré funkce, které diagnostické rozhraní podporuje. Stažení aplikace přímo do svého přístroje lze provést přes uvedený QR kód. Pro správnou funkčnost aplikace musí telefon disponovat systémem Android verze 9.0 plus.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Autodiagnostika SIXTOL SC1
Mini diagnostika na mobilní zařízení či notebook SC1 WIFI pracující se systémy android a IOS. Disponuje aplikací SX OBD ke stažení zdarma.
Umožňuje provádět diagnostiku automobilu pomocí chytrého telefonu. Komunikace mezi diagnostikou a telefonem probíhá v rámci bezdrátové technologie Wi-Fi. Pro samotnou diagnostiku lze využít nejen mobilní zařízení, ale rovněž i notebook, který se taktéž připojuje pomocí technologie bluetooth.

Zařízení disponuje několika praktickými přednostmi, mezi které patří bezpečnostní spojení certifikované proti nabourání třetí strany do komunikace s vozidlem nebo podpora několika druhů diagnostických aplikací. Již z výroby garance až o 300 % rychlejší komunikace přes bluetooth oproti jiným diagnostikám pracujícím na stejné bázi.
Stažení mobilní aplikace SX OBD je zdarma a provádí se přes internetový obchod Google Play nebo AppStore. Aplikací, které lze použít, je zhruba čtyřicet. Jedná se o bezplatné i placené programy a pro jejich stažení je potřeba být připojen k internetu.

Doporučená aplikace v češtině pro hardware Sixtol SC1 je SX OBD, vytvořená přesně pro potřeby diagnostiky a testována výhradně na tomto přístroji. Aplikace využívá veškeré funkce, které diagnostické rozhraní podporuje. Stažení aplikace přímo do svého přístroje lze provést přes uvedený QR kód.

Pro správnou funkčnost aplikace musí telefon disponovat systémem Android verze 9.0 plus.

Doplňkové parametry

Kategorie: Autoservis - vybavení
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: