Jsme 100% česká firma působící více jak 16 let na trhu, veškeré námi dodávané zboží je nové a nepoužité.

Bezdrátové dálkové ovládání 12V, pro navijáky Golemwinch - Golemtech

Kód: NP03
Sleva 3%
Značka: Golemtech
1 761 Kč 1 455,37 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
29.3.2023
Možnosti doručení
Bezdrátové dálkové ovládání navijáků Golemwinch výrobce Golemtech Varianta 12V. K použití se všemi navijáky typu Golemwinch s dvanáctivoltovou elektroinstalací, možnost využití i pro navijáky jiných značek, případně i pro další účely. Souprava obsahuje vysílač a přijímač. Systém zapojení: - červený drát + 12V - černý drát kostra -12V - žlutý a bílý drát jsou výstupy ovládané dálkovým ovladačem (stisknutím tlačítka ovladače dojde k aktivování jednoho z výstupů, buď žlutého, nebo bílého drátu, na kterém v tu chvíli bude + 12V, stisknutím druhého tlačítka bude + 12V na druhém výstupu). - modrý, samostatný drát - anténa Přístroj usnadňující ovládání navijáku ve ztížených terénních podmínkách, např. při vyprošťování zapadlých vozidel apod.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezdrátové dálkové ovládání navijáků Golemwinch výrobce Golemtech
Varianta 12V.
K použití se všemi navijáky typu Golemwinch s dvanáctivoltovou elektroinstalací, možnost využití i pro navijáky jiných značek, případně i pro další účely.
Souprava obsahuje vysílač a přijímač.

Systém zapojení:
- červený drát + 12V
- černý drát kostra -12V
- žlutý a bílý drát jsou výstupy ovládané dálkovým ovladačem (stisknutím tlačítka ovladače dojde k aktivování jednoho z výstupů, buď žlutého, nebo bílého drátu, na kterém v tu chvíli bude + 12V, stisknutím druhého tlačítka bude + 12V na druhém výstupu).
- modrý, samostatný drát - anténa

Přístroj usnadňující ovládání navijáku ve ztížených terénních podmínkách, např. při vyprošťování zapadlých vozidel apod.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství k navijákům
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: