Jsme 100% česká firma působící více jak 16 let na trhu, veškeré námi dodávané zboží je nové a nepoužité.

Bezdrátové dálkové ovládání 24V, pro navijáky Golemwinch - Golemtech

Kód: NP0324
Sleva 3%
Značka: Golemtech
1 693 Kč 1 399,17 Kč bez DPH
Skladem u výrobce
Můžeme doručit do:
6.4.2023
Možnosti doručení
Bezdrátové dálkové ovládání navijáků Golemwinch výrobce Golemtech Varianta 24V. K použití se všemi navijáky typu Golemwinch se čtyřiadvacetivoltovou elektroinstalací, možnost využití i pro navijáky jiných značek, případně i pro další účely. Souprava obsahuje vysílač a přijímač. Systém zapojení: - červený drát + 24V - černý drát: kostra - žlutý a bílý drát jsou výstupy ovládané dálkovým ovladačem (stisknutím tlačítka ovladače dojde k aktivování jednoho z výstupů, buď žlutého, nebo bílého drátu, na kterém v tu chvíli bude + 12V, stisknutím druhého tlačítka bude + 12V na druhém výstupu). - modrý, samostatný drát – anténa Bezdrátový dálkový ovladač usnadňuje řízení činnosti navijáku v těžkých podmínkách, např. při vyprošťování vozidel uvázlých v těžkém terénu apod.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezdrátové dálkové ovládání navijáků Golemwinch výrobce Golemtech
Varianta 24V.
K použití se všemi navijáky typu Golemwinch se čtyřiadvacetivoltovou elektroinstalací, možnost využití i pro navijáky jiných značek, případně i pro další účely.
Souprava obsahuje vysílač a přijímač.

Systém zapojení:
- červený drát + 24V
- černý drát: kostra
- žlutý a bílý drát jsou výstupy ovládané dálkovým ovladačem (stisknutím tlačítka ovladače dojde k aktivování jednoho z výstupů, buď žlutého, nebo bílého drátu, na kterém v tu chvíli bude + 12V, stisknutím druhého tlačítka bude + 12V na druhém výstupu).
- modrý, samostatný drát – anténa

Bezdrátový dálkový ovladač usnadňuje řízení činnosti navijáku v těžkých podmínkách, např. při vyprošťování vozidel uvázlých v těžkém terénu apod.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství k navijákům
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: