Do 5kg a ceně 2.000Kč doprava zdarma!

Brusná pasta na díly motorů 100ml, Teroson

Kód: 10000132
Značka: TEROSON
576 Kč –2 %
Brusná pasta na díly motorů 100ml, Teroson
576 Kč –2 % 565 Kč 466,94 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
21.5.2021
Pasta k broušení ventilů Teroson obsahuje vodou rozpustný syntetický olej a elektrokorund. Ve dvojité dóze se nachází hrubá pasta pro zabroušení a jemná pasta pro následné dobroušení. Produkt se používá k broušení ventilů, na kužely ventilů, kovové kohouty a kuželky kohoutů z bronzu a mosazi. S pastami k broušení ventilů Teroson se velmi snadno pracuje, dobře přiléhají k broušeným plochám a lze je lehce opláchnout vodou. Základ: Rozpustný syntetický olej s korundovým brusivem Barva: Šedá Technické údaje Barva: šedá šedá Zápach: mírný mírný Konzistence: viskózní kapalina Hustota: cca 1,75 g/cm3 (Hrubá) a cca 1,95 g/cm3 (Jemná) Velikost abraziva: 90 - 200 µm (Hrubá)  a < 90 µm (Jemná) Aplikace Před vlastní aplikací nejdříve obě pasty (hrubou i jemnou) důkladně třete, abyste dostali homogenní pastu. Je-li třeba, můžete přidat vodu.Doporučení Jako první krok použijte hrubou pastu pro zabroušení dílů k dosažení téměř požadovaného sedla ventilu. Jako druhý krok doporučujeme použít jemnou pastu pro dosažení konečného povrchu a skutečného sedla ventilu. Po zabrušovací operaci díly opláchněte vodou, odstraňte zbytky brusiva a díly vysušte tlakovým vzduchem.Důležité Je naprosto nezbytné odstranit veškeré zbytky brusiva z dílů. Jakékoli zbytky mohou způsobit poškození motoru. Viz. sekce pro stažení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pasta k broušení ventilů Teroson obsahuje vodou rozpustný syntetický olej a elektrokorund. Ve dvojité dóze se nachází hrubá pasta pro zabroušení a jemná pasta pro následné dobroušení. Produkt se používá k broušení ventilů, na kužely ventilů, kovové kohouty a kuželky kohoutů z bronzu a mosazi. S pastami k broušení ventilů Teroson se velmi snadno pracuje, dobře přiléhají k broušeným plochám a lze je lehce opláchnout vodou.
  • Základ: Rozpustný syntetický olej s korundovým brusivem
  • Barva: Šedá

Technické údaje

  • Barva: šedá šedá
  • Zápach: mírný mírný
  • Konzistence: viskózní kapalina
  • Hustota: cca 1,75 g/cm3 (Hrubá) a cca 1,95 g/cm3 (Jemná)
  • Velikost abraziva: 90 - 200 µm (Hrubá)  a < 90 µm (Jemná)

Aplikace

Před vlastní aplikací nejdříve obě pasty (hrubou i jemnou) důkladně třete, abyste dostali homogenní pastu. Je-li třeba, můžete přidat vodu.

Doporučení

Jako první krok použijte hrubou pastu pro zabroušení dílů k dosažení téměř požadovaného sedla ventilu. Jako druhý krok doporučujeme použít jemnou pastu pro dosažení konečného povrchu a skutečného sedla ventilu. Po zabrušovací operaci díly opláchněte vodou, odstraňte zbytky brusiva a díly vysušte tlakovým vzduchem.

Důležité

Je naprosto nezbytné odstranit veškeré zbytky brusiva z dílů. Jakékoli zbytky mohou způsobit poškození motoru.

Viz. sekce pro stažení

Doplňkové parametry

Kategorie: Motor - přípravky
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: