Jsme 100% česká firma působící více jak 16 let na trhu, veškeré námi dodávané zboží je nové a nepoužité.

Čistič filtru pevných částic DPF, ve spreji, 400 ml - Cartechnic

Kód: 10320522
Značka: Cartechnic
393 Kč 324,79 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
20.10.2021
Prostředek na čištění filtrů pevných částic, láhev 400 ml – Cartechnic 40 27289 01712 9 Speciální čistič na všechny uzavřené systémy DPF (Diesel Partikel Filter) a FAP (Filtre a particules – v některých francouzských vozidlech). Odstraňuje usazeniny uhlíku a popela, které se během provozu ve filtrech nahromadí. Působí také jako prevence potíží při častých jízdách na krátkou vzdálenost, které moderním dieselovým vozidlům nesvědčí. Čištění lze provést bez pracné demontáže filtru. Přípravek se beze zbytku odpařuje a není vznětlivý. Jedno balení postačuje pro vyčištění jednoho filtru. V případě silného znečištění může být potřebná další dóza. Dodáváno ve spreji s hadičkou na přesné vedení přípravku do filtru přes otvor pro senzor teploty.   Způsob použití: Demontujte snímač teploty nebo tlaku na výfukovém potrubí. Stříkejte aerosol pomocí hadičky na dóze do otvoru ve směru k filtru pevných částic. Poté opět namontuje snímač a proveďte testovací jízdu v délce cca 30 minut (optimální je průměrná rychlost přibližně 80–120 km/h).   Upozornění: pokud není možné motor kvůli příliš zanesenému filtru nastartovat, neprovádějte čištění – nebezpečí požáru!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prostředek na čištění filtrů pevných částic, láhev 400 ml – Cartechnic 40 27289 01712 9

Speciální čistič na všechny uzavřené systémy DPF (Diesel Partikel Filter) a FAP (Filtre a particules – v některých francouzských vozidlech). Odstraňuje usazeniny uhlíku a popela, které se během provozu ve filtrech nahromadí. Působí také jako prevence potíží při častých jízdách na krátkou vzdálenost, které moderním dieselovým vozidlům nesvědčí.

Čištění lze provést bez pracné demontáže filtru. Přípravek se beze zbytku odpařuje a není vznětlivý.

Jedno balení postačuje pro vyčištění jednoho filtru. V případě silného znečištění může být potřebná další dóza.

Dodáváno ve spreji s hadičkou na přesné vedení přípravku do filtru přes otvor pro senzor teploty.

 

Způsob použití:

Demontujte snímač teploty nebo tlaku na výfukovém potrubí. Stříkejte aerosol pomocí hadičky na dóze do otvoru ve směru k filtru pevných částic. Poté opět namontuje snímač a proveďte testovací jízdu v délce cca 30 minut (optimální je průměrná rychlost přibližně 80–120 km/h).

 

Upozornění: pokud není možné motor kvůli příliš zanesenému filtru nastartovat, neprovádějte čištění – nebezpečí požáru!

Doplňkové parametry

Kategorie: Spotřební materiál
Hmotnost: 0.42 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: