Jsme 100% česká firma působící více jak 16 let na trhu, veškeré námi dodávané zboží je nové a nepoužité.

Diagnostika VAG-COM 11.11.2 STANDARD, HEX V2 USB kabel, čeština, pro koncern VW

Kód: DI06
Značka: MDtools
ZDARMAZDARMA
Diagnostika VAG-COM 11.11.2 STANDARD, HEX V2 USB kabel, čeština, pro koncern VW
11 709 Kč 9 676,86 Kč bez DPH
Skladem u výrobce
Můžeme doručit do:
27.9.2021
Moderní diagnostický přístroj VCDS VAG-COM 11.11.2 STANDARD Dodáván včetně nejnovějšího propojovacího HEX V2 USB kabelu, s podporou CAN a rychlé komunikace – připraven pro diagnostiku i nejnovějších modelů (modelový rok 2017 a vyšší). Systém je v českém jazyce – snadné a rychlé použití. Výrobce: Ross-Tech (USA) Nejrozšířenější autodiagnostika pro vozidla koncernu VAG (Volkswagen, Škoda, Audi, Seat). Jako doplněk lze použít pro další evropská a asijská vozidla kompatibilní s EOBD (většinou pro procesy spojené s emisemi). Součástí balení je propojovací kabel mezi PC a diagnostickou zásuvku vozidla HEX-CAN s integrovaným hardwarovým klíčem (obsahuje originální licenci), a licenční list, který zajišťuje přístup k uživatelskému účtu s aktuálními verzemi programů a případných budoucích aktualizací. VAG COM podporuje KKL i CAN diagnostiku – umožňuje připojení i k nejnovějším modelům vozidel. Diagnostický kabel HEX-CAN lze použít na vozidla: VW / Audi / Škoda / Seat od roku cca 1992. Podporuje nové modely vozidel vyžadující přímou CAN diagnostiku, např. Superb II, Nová A4, Golf V a VI, Octavia II, Touran, Passat B7, Audi A3 / A4 / A6 a další. Pro starší ročníky (od konce 80. let) je nutný adaptér "2x2". Pro Škoda Favorit nebo většinu evropských a asijských vozů s podporou OBDII nebo EOBD. V nabídce máme také vylepšenou diagnostiku VAG-COM 18.9.0. MAX PROFI (kat. číslo di08).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Moderní diagnostický přístroj VCDS VAG-COM 11.11.2 STANDARD

Dodáván včetně nejnovějšího propojovacího HEX V2 USB kabelu, s podporou CAN a rychlé komunikace – připraven pro diagnostiku i nejnovějších modelů (modelový rok 2017 a vyšší).

Systém je v českém jazyce – snadné a rychlé použití.

Výrobce: Ross-Tech (USA)

Nejrozšířenější autodiagnostika pro vozidla koncernu VAG (Volkswagen, Škoda, Audi, Seat).
Jako doplněk lze použít pro další evropská a asijská vozidla kompatibilní s EOBD (většinou pro procesy spojené s emisemi).

Součástí balení je propojovací kabel mezi PC a diagnostickou zásuvku vozidla HEX-CAN s integrovaným hardwarovým klíčem (obsahuje originální licenci), a licenční list, který zajišťuje přístup k uživatelskému účtu s aktuálními verzemi programů a případných budoucích aktualizací. VAG COM podporuje KKL i CAN diagnostiku – umožňuje připojení i k nejnovějším modelům vozidel.

Diagnostický kabel HEX-CAN lze použít na vozidla: VW / Audi / Škoda / Seat od roku cca 1992. Podporuje nové modely vozidel vyžadující přímou CAN diagnostiku, např. Superb II, Nová A4, Golf V a VI, Octavia II, Touran, Passat B7, Audi A3 / A4 / A6 a další.
Pro starší ročníky (od konce 80. let) je nutný adaptér "2x2". Pro Škoda Favorit nebo většinu evropských a asijských vozů s podporou OBDII nebo EOBD.

V nabídce máme také vylepšenou diagnostiku VAG-COM 18.9.0. MAX PROFI (kat. číslo di08).

Doplňkové parametry

Kategorie: Autoservis - vybavení
Hmotnost: 2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: