Jsme 100% česká firma působící více jak 16 let na trhu, veškeré námi dodávané zboží je nové a nepoužité.

Dílenské montážní sedátko pojízdné, se zásuvkami a držáky

Kód: G10822
Značka: GEKO
2 640 Kč –8 %
Dílenské montážní sedátko pojízdné, se zásuvkami a držáky
2 640 Kč –8 % 2 425 Kč 2 004,13 Kč bez DPH
Dodání déle jak 2 týdny
Můžeme doručit do:
13.10.2021
Pojízdné montážní sedátko, tzv. štokrle, se zásuvkami GEKO G10822 Praktické sedátko ideální do autoservisu, dílny a mnohá další místa. Umožňuje pohodlné usazení při práci a díky velkému množství odkládacích prostor také perfektní dostupnost veškerého nářadí, přípravků atd. Sedací část je měkce vystlaná a potažená omyvatelným vinylem. Pod ní je uzamykatelný prostor – přihrádka, např. na dražší kusy nářadí atd. Šuplíky jsou na válečcích a snadno se otevírají a zavírají. Na bocích jsou dva držáky na nářadí a další vybavení, které potřebujete mít neustále po ruce. Skvělá manévrovatelnost díky čtyřem velkým řiditelným kolečkům – můžete se přesouvat, do jakéhokoliv směru potřebujete. Podvozek (základna) je široká, díky čemuž nehrozí převrácení nebo podobné obtíže. Bytelná, šroubovaná ocelová konstrukce pro dlouhou životnost. Rozměry: Výška: 41 cm Délka s bočními držáky: 53 cm Délka bez bočních držáků: 42 cm šířka: 36,5 cm Rozměry úložného boxu pod sedátkem: 34,5 x 22 x 8 cm Rozměry zásuvek: 32 x 19,5 x 6 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pojízdné montážní sedátko, tzv. štokrle, se zásuvkami GEKO G10822
Praktické sedátko ideální do autoservisu, dílny a mnohá další místa. Umožňuje pohodlné usazení při práci a díky velkému množství odkládacích prostor také perfektní dostupnost veškerého nářadí, přípravků atd.
Sedací část je měkce vystlaná a potažená omyvatelným vinylem. Pod ní je uzamykatelný prostor – přihrádka, např. na dražší kusy nářadí atd. Šuplíky jsou na válečcích a snadno se otevírají a zavírají. Na bocích jsou dva držáky na nářadí a další vybavení, které potřebujete mít neustále po ruce.
Skvělá manévrovatelnost díky čtyřem velkým řiditelným kolečkům – můžete se přesouvat, do jakéhokoliv směru potřebujete. Podvozek (základna) je široká, díky čemuž nehrozí převrácení nebo podobné obtíže.
Bytelná, šroubovaná ocelová konstrukce pro dlouhou životnost.

Rozměry:
Výška: 41 cm
Délka s bočními držáky: 53 cm
Délka bez bočních držáků: 42 cm
šířka: 36,5 cm
Rozměry úložného boxu pod sedátkem: 34,5 x 22 x 8 cm
Rozměry zásuvek: 32 x 19,5 x 6 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Vybavení dílny
Hmotnost: 12.42 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: