Jsme 100% česká firma působící více jak 16 let na trhu, veškeré námi dodávané zboží je nové a nepoužité.

Dílenský vozík nevybavený, 9 zásuvek

Kód: NE00800
Značka: ENERGY
32 879 Kč 27 172,73 Kč bez DPH
Skladem - do 3 dnů
Možnosti doručení
Dílenský montážní nářaďový vozík – pojízdná skříň se 7 standardními a 2 hlubokými zásuvkami ENERGY NE00800 Celkové rozměry vozíku (výška x hloubka x šířka): 970 x 465 x 930 mm Dodáváno nevybavené: poskládejte si obsah přesně tak, jak chcete! Kvalitní a prakticky zkonstruovaný montážní vozík na nářadí. Je ideální pro autoservis, dílnu, průmysl apod. Díky celkem 9 různě velkým zásuvkám poskytuje velkou úložnou kapacitu – do 7 mělčích lze uložit např. ruční či elektrické nářadí nebo různé přípravky, 2 boční hluboké šuplíky pojmou láhve, spreje a další vysoké předměty. Zásuvky jsou uložené na pojezdech s ložisky a mají propracovaný systém otevírání: bezpečnostní pojistka zabraňuje současnému otevření více šuplíků a tím převážení a přepadnutí vozíku na stranu. Lze je centrálně uzamknout, jedna z hlubokých zásuvek má samostatný zámek. Na bočné děrované stěny lze zavěsit doplňkové příslušenství, police apod., vrchní kovovou desku je možno využít jako odkládací nebo pracovní prostor. Snadné převážení díky madlům na obou stranách a kolečkům s průměrem 125 mm – dvě jsou v otočných konzolích a vybavena brzdami, dvě jsou s pevnou osou. S vozíkem se tak snadno manévruje, nehrozí ale jeho nechtěné ujetí do strany (tzv. efekt nákupního koše) a případné poškození okolních předmětů. Rohy jsou chráněny polypropylenovými lištami, zabraňujícími větším škodám na okolí v případě nárazu, otěru apod.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dílenský montážní nářaďový vozík – pojízdná skříň se 7 standardními a 2 hlubokými zásuvkami ENERGY NE00800
Celkové rozměry vozíku (výška x hloubka x šířka): 970 x 465 x 930 mm
Dodáváno nevybavené: poskládejte si obsah přesně tak, jak chcete!

Kvalitní a prakticky zkonstruovaný montážní vozík na nářadí. Je ideální pro autoservis, dílnu, průmysl apod. Díky celkem 9 různě velkým zásuvkám poskytuje velkou úložnou kapacitu – do 7 mělčích lze uložit např. ruční či elektrické nářadí nebo různé přípravky, 2 boční hluboké šuplíky pojmou láhve, spreje a další vysoké předměty.
Zásuvky jsou uložené na pojezdech s ložisky a mají propracovaný systém otevírání: bezpečnostní pojistka zabraňuje současnému otevření více šuplíků a tím převážení a přepadnutí vozíku na stranu. Lze je centrálně uzamknout, jedna z hlubokých zásuvek má samostatný zámek.
Na bočné děrované stěny lze zavěsit doplňkové příslušenství, police apod., vrchní kovovou desku je možno využít jako odkládací nebo pracovní prostor.
Snadné převážení díky madlům na obou stranách a kolečkům s průměrem 125 mm – dvě jsou v otočných konzolích a vybavena brzdami, dvě jsou s pevnou osou. S vozíkem se tak snadno manévruje, nehrozí ale jeho nechtěné ujetí do strany (tzv. efekt nákupního koše) a případné poškození okolních předmětů.
Rohy jsou chráněny polypropylenovými lištami, zabraňujícími větším škodám na okolí v případě nárazu, otěru apod.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vybavení dílny
Hmotnost: 45 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: