E-shop funguje bez omezení a objednávky přijímáme nonstop!

Kleště Knipex Cobra® XL 400 mm Knipex 8701400

Kód: 8701400
Značka: KNIPEX
1 690 Kč –12 %
Kleště Knipex Cobra® XL 400 mm Knipex 8701400
1 690 Kč –12 % 1 491 Kč 1 232,23 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
9.8.2021
Kleště siko Cobra Knipex 87 01 400 Modely KNIPEX Cobra® XL a XXL nabízejí výkonnost akomfort kleští na vodní čerpadla při nižší hmotnosti a většíúchopové kapacitě než srovnatelné hasák. Kleštěmi Cobra®XL lze např. uchopit 2“ šroubení a kleště váží o 50 %méně než 2“ hasák, které mají mnohem nižší úchopovoukapacitu. Pro příruční formát o délce 400 mm se pro kleštěcobra® Xl najde místo i v brašně na instalatérské nářadí. větší šířka úchopu, ale mnohem nižší hmotnost než srovnatelnéhasák rychlé nastavení stisknutím tlačítka přímo na obrobku; nehrozísamovolné proklouznutí kloubu jemné nastavení pro optimální přizpůsobení různým velikostemobrobků a ergonomickou polohu rukojetí samosvorné na trubkách a maticích: žádné sklouzávání na sevřenésoučásti, práce šetřící síly plochy čelistí se speciálně kalenými zuby, tvrdost zubů asi 61 HRC:trvale spolehlivé uchopení díky vysoké odolnosti proti opotřebení posuvný průchozí čep kloubu: vysoká stabilita díky dvojitému vedení ochrana proti sevření zabraňují poraněním způsobeným uskřípnutím chromvanadová elektroocel, kovaná, kalená v oleji, Fosfátováno atramentolem na šedo, potaženo plastem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kleště siko Cobra Knipex 87 01 400Modely KNIPEX Cobra® XL a XXL nabízejí výkonnost akomfort kleští na vodní čerpadla při nižší hmotnosti a většíúchopové kapacitě než srovnatelné hasák.

Kleštěmi Cobra®XL lze např. uchopit 2“ šroubení a kleště váží o 50 %méně než 2“ hasák, které mají mnohem nižší úchopovoukapacitu. Pro příruční formát o délce 400 mm se pro kleštěcobra® Xl najde místo i v brašně na instalatérské nářadí.

  • větší šířka úchopu, ale mnohem nižší hmotnost než srovnatelnéhasák
  • rychlé nastavení stisknutím tlačítka přímo na obrobku; nehrozísamovolné proklouznutí kloubu
  • jemné nastavení pro optimální přizpůsobení různým velikostemobrobků a ergonomickou polohu rukojetí
  • samosvorné na trubkách a maticích: žádné sklouzávání na sevřenésoučásti, práce šetřící síly
  • plochy čelistí se speciálně kalenými zuby, tvrdost zubů asi 61 HRC:trvale spolehlivé uchopení díky vysoké odolnosti proti opotřebení
  • posuvný průchozí čep kloubu: vysoká stabilita díky dvojitému vedení
  • ochrana proti sevření zabraňují poraněním způsobeným uskřípnutím
  • chromvanadová elektroocel, kovaná, kalená v oleji, Fosfátováno atramentolem na šedo, potaženo plastem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kleště
Hmotnost: 1.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: