E-shop funguje bez omezení a objednávky přijímáme nonstop!

Kompresiometr - tester komprese přes zapalovací svíčku, pro benzinové motory - ASTA

Kód: TIT-035
Tip
Značka: ASTA
2 738 Kč –7 %
Kompresiometr - tester komprese přes zapalovací svíčku, pro benzinové motory - ASTA
2 738 Kč –7 % 2 549 Kč 2 106,61 Kč bez DPH
Dodání déle jak 1 týden
Můžeme doručit do:
16.8.2021
Kompresiometr – přípravek pro měření kompresního tlaku ASTA TIT-035 Přípravek je určen pro testování komprese ve válcích zážehových (benzínových) motorů v osobních a užitkových vozidel. Pomáhá např. odhalit špatné těsnění pod hlavou, opotřebení a netěsnosti kolem pístních kroužků, ventilů apod. Testování se provádí přes otvor pro zapalovací svíčku pomocí šroubovacího adaptéru. Tester je vhodný i pro motory se špatně přístupnými (tzv. utopenými) svíčkami. Tlakoměr – manometr má rozsah 0,7 – 21 bar (10 – 300 psi) a je vybaven vypouštěcím ventilem – je možné jej upustit pro opakované měření bez nutnosti odpojování od válce. Dodáváno v plastovém kufříku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompresiometr – přípravek pro měření kompresního tlaku ASTA TIT-035
Přípravek je určen pro testování komprese ve válcích zážehových (benzínových) motorů v osobních a užitkových vozidel. Pomáhá např. odhalit špatné těsnění pod hlavou, opotřebení a netěsnosti kolem pístních kroužků, ventilů apod.
Testování se provádí přes otvor pro zapalovací svíčku pomocí šroubovacího adaptéru. Tester je vhodný i pro motory se špatně přístupnými (tzv. utopenými) svíčkami.
Tlakoměr – manometr má rozsah 0,7 – 21 bar (10 – 300 psi) a je vybaven vypouštěcím ventilem – je možné jej upustit pro opakované měření bez nutnosti odpojování od válce.
Dodáváno v plastovém kufříku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Autoservis - vybavení
Hmotnost: 1.25 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: