E-shop funguje bez omezení a objednávky přijímáme nonstop!

Maznice pneumatická, objem 6 litrů, hadice 4 metry, s pedálem, pojízdná

Kód: G01141
Značka: GEKO
1 525 Kč –12 %
Maznice pneumatická, objem 6 litrů, hadice 4 metry, s pedálem, pojízdná
1 525 Kč –12 % 1 346 Kč 1 112,40 Kč bez DPH
Dodání déle jak 2 týdny
Můžeme doručit do:
16.7.2021
Pneumatická pojízdná maznice GEKO G01141 Přípravek objemu 6 litrů určen na výdej maziv v autoservisu a dílně. Vhodný pro údržbu – mazání nákladních vozidel, stavebních a zemědělských strojů apod. s mazacími místy (tzv. mazničkami). Pedálem se vytvoří v nádobě přetlak a po stisknutí spouště na pistoli je mazivo vytlačováno ven. Obsluha se tak může soustředit jen na samotnou práci a není obtěžována potřebou mechanického vytlačování maziva. Přístroj je vybaven čtyřmetrovou přívodní hadicí a výdejní mazací pistolí s hadičkou zakončenou standardní koncovkou, vhodnou pro drtivou většinu typů mazniček. Snadné převážení díky kolečkům. Bytelná konstrukce pro dlouhou životnost. Technická data: Objem nádoby: 6 litrů Maximální pracovní tlak: 30 MPa Délka hadice: 4 metry Délka hadičky na mazací pistoli: 30 cm Varianta určená spíše pro méně náročný provoz.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pneumatická pojízdná maznice GEKO G01141
Přípravek objemu 6 litrů určen na výdej maziv v autoservisu a dílně. Vhodný pro údržbu – mazání nákladních vozidel, stavebních a zemědělských strojů apod. s mazacími místy (tzv. mazničkami).
Pedálem se vytvoří v nádobě přetlak a po stisknutí spouště na pistoli je mazivo vytlačováno ven. Obsluha se tak může soustředit jen na samotnou práci a není obtěžována potřebou mechanického vytlačování maziva.
Přístroj je vybaven čtyřmetrovou přívodní hadicí a výdejní mazací pistolí s hadičkou zakončenou standardní koncovkou, vhodnou pro drtivou většinu typů mazniček.
Snadné převážení díky kolečkům. Bytelná konstrukce pro dlouhou životnost.

Technická data:
Objem nádoby: 6 litrů
Maximální pracovní tlak: 30 MPa
Délka hadice: 4 metry
Délka hadičky na mazací pistoli: 30 cm

Varianta určená spíše pro méně náročný provoz.

Doplňkové parametry

Kategorie: Autoservis - vybavení
Hmotnost: 12 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: