Jsme 100% česká firma působící více jak 16 let na trhu, veškeré námi dodávané zboží je nové a nepoužité.

Míchátka lakýrnická Turbomix Paintsaver, 20 x 2 cm, jednorázové, 500 ks - COLAD

Kód: 10095494
Sleva 3%
Značka: COLAD
1 666 Kč 1 376,86 Kč bez DPH
Skladem - do 4 dnů
Možnosti doručení
Jednorázové, lakýrnické plastové míchadlo na barvy Turbomix Paintsaver COLAD 9500 Rozměry: 20 x 2 cm Balení: 500 kusů Určeno k dokonalému promíchání barvy při její přípravě. Speciální tvarování a otvory v míchadle zajišťují perfektní promíchání všech přísad tak, že výsledný lak bude kvalitní a bez fleků. Ušetří až 40 % pracovního času při míchání metalických laků a až 30 % při promíchávání klasických laků. Pevná konstrukce zabraňuje zlomení nástroje při práci. Navrženo tak, aby co nejvíce omezilo plýtvání barvou: vrchní oddělitelný konec se odlomí a setře se s ním materiál zachycený na pracovní části při míchání. Dodáváno v papírové krabičce s funkcí dávkovače. Nezbytné vybavení pro autolakovnu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednorázové, lakýrnické plastové míchadlo na barvy Turbomix Paintsaver COLAD 9500
Rozměry: 20 x 2 cm
Balení: 500 kusů
Určeno k dokonalému promíchání barvy při její přípravě. Speciální tvarování a otvory v míchadle zajišťují perfektní promíchání všech přísad tak, že výsledný lak bude kvalitní a bez fleků.
Ušetří až 40 % pracovního času při míchání metalických laků a až 30 % při promíchávání klasických laků. Pevná konstrukce zabraňuje zlomení nástroje při práci.
Navrženo tak, aby co nejvíce omezilo plýtvání barvou: vrchní oddělitelný konec se odlomí a setře se s ním materiál zachycený na pracovní části při míchání.
Dodáváno v papírové krabičce s funkcí dávkovače.
Nezbytné vybavení pro autolakovnu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Autolakovna - lakování a leštění
Hmotnost: 0.55 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: