Jsme 100% česká firma působící více jak 16 let na trhu, veškeré námi dodávané zboží je nové a nepoužité.

Mycí koncentrát WULKAN TURBO 10l, přípravek do myček kol

Kód: 24.21
Sleva 3%
Značka: MDtools
4 444 Kč 3 672,73 Kč bez DPH
Skladem u výrobce
Můžeme doručit do:
12.6.2023
Možnosti doručení
Mycí prostředek (koncentrát) pro mycí stroje na kola, kanystr 10 litrů – WULKAN TURBO Koncentrovaný, nepěnivý přípravek s vysokým pH faktorem určený pro očistu kol automobilů. Obsahuje aktivní složky rozpouštějící různé typy provozních nečistot, usazující se na kolech (prach z obrušování brzdových destiček, rozpuštěné posypové materiály atd.). Součástí přípravku je také lešticí přísada známá z prostředků do myček na nádobí. Prostředek je vyvinut tak, aby se na umytém povrchu neusazovala pěna. Kolo je tak skutečně komplexně očištěné, navíc minimalizuje znečištění samotné myčky kol – zabraňuje usazování nečistot na stěnách mycí komory, což usnadňuje následné čištění stroje. Během doplňování vody během provozu myčky je důležité vždy přidat příslušné množství koncentrátu. Při dodržování správného poměru se přípravek WULKAN TURBO rozpouští ve vodě, kterou lze následně bezpečně vypouštět do kanalizace. Ekologicky nezávadné – vyrobeno z biologicky odbouratelných složek. Prostředek byl vyvinut a vyroben pro společnost KART. Díky tomu má uživatel jistotu skutečně stoprocentní kvality. Určeno pro myčky kol WULKAN.   Způsob ředění: maximálně v poměru 1:100.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mycí prostředek (koncentrát) pro mycí stroje na kola, kanystr 10 litrů – WULKAN TURBO

Koncentrovaný, nepěnivý přípravek s vysokým pH faktorem určený pro očistu kol automobilů. Obsahuje aktivní složky rozpouštějící různé typy provozních nečistot, usazující se na kolech (prach z obrušování brzdových destiček, rozpuštěné posypové materiály atd.). Součástí přípravku je také lešticí přísada známá z prostředků do myček na nádobí.

Prostředek je vyvinut tak, aby se na umytém povrchu neusazovala pěna. Kolo je tak skutečně komplexně očištěné, navíc minimalizuje znečištění samotné myčky kol – zabraňuje usazování nečistot na stěnách mycí komory, což usnadňuje následné čištění stroje.

Během doplňování vody během provozu myčky je důležité vždy přidat příslušné množství koncentrátu. Při dodržování správného poměru se přípravek WULKAN TURBO rozpouští ve vodě, kterou lze následně bezpečně vypouštět do kanalizace.

Ekologicky nezávadné – vyrobeno z biologicky odbouratelných složek.

Prostředek byl vyvinut a vyroben pro společnost KART. Díky tomu má uživatel jistotu skutečně stoprocentní kvality.

Určeno pro myčky kol WULKAN.

 

Způsob ředění: maximálně v poměru 1:100.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lepidla a roztoky
Hmotnost: 22 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: