Jsme 100% česká firma působící více jak 16 let na trhu, veškeré námi dodávané zboží je nové a nepoužité.

Bezolejový vzduchový kompresor 1,1 kW, přenosný, s příslušenstvím - TUSON 130045

Kód: 130045
Značka: TUSON
2 245 Kč 1 855,37 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
9.12.2021
Bezolejový přenosný vzduchový kompresor TUSON 130045 Praktický, výkonný a přitom lehký přenosný kompresor bez nádrže (tzv. vzdušníku). Skvěle se hodí pro méně náročné domácí použití: dofukování pneumatik automobilů, motorek či jízdních kol, huštění míčů, nafukování zahradních bazénů, člunů, matrací apod. Snadné zapínání a vypínání pomocí přepínače s gumovou izolací proti vlhkosti, prachu a dalším nečistotám. Kompresor má pod madlem vyklápěcí přihrádku na uložení adaptérů. Po bocích jsou úložné prostory na přívodní kabel a příslušenství. Technické parametry: Jmenovitý výkon: 1,1 kW Napětí: 230V, 50 Hz Jmenovitá rychlost: 3550 ot. / min. Výkon: 180 l / min. Max. tlak: 8 bar Délka vzduchové hadice: 3 m Délka síťového kabelu: 5 m Hmotnost: 6,47 kg Příslušenství dodávané s kompresorem: 8 adaptérů pro různá určení, prodloužená tryska, foukací pistole (pneuhustič) s manometrem, hadičkou a husticí koncovkou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezolejový přenosný vzduchový kompresor TUSON 130045
Praktický, výkonný a přitom lehký přenosný kompresor bez nádrže (tzv. vzdušníku). Skvěle se hodí pro méně náročné domácí použití: dofukování pneumatik automobilů, motorek či jízdních kol, huštění míčů, nafukování zahradních bazénů, člunů, matrací apod.
Snadné zapínání a vypínání pomocí přepínače s gumovou izolací proti vlhkosti, prachu a dalším nečistotám.
Kompresor má pod madlem vyklápěcí přihrádku na uložení adaptérů. Po bocích jsou úložné prostory na přívodní kabel a příslušenství.

Technické parametry:
Jmenovitý výkon: 1,1 kW
Napětí: 230V, 50 Hz
Jmenovitá rychlost: 3550 ot. / min.
Výkon: 180 l / min.
Max. tlak: 8 bar
Délka vzduchové hadice: 3 m
Délka síťového kabelu: 5 m
Hmotnost: 6,47 kg

Příslušenství dodávané s kompresorem: 8 adaptérů pro různá určení, prodloužená tryska, foukací pistole (pneuhustič) s manometrem, hadičkou a husticí koncovkou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vzduchotechnika
Hmotnost: 7 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: