Jsme 100% česká firma působící více jak 16 let na trhu, veškeré námi dodávané zboží je nové a nepoužité.

Doprava a platba

Zásilkovna / PPL:

Zásilkovna – na výdejnu (jen do 5kg) 70cm délky a součet max. 120cm
PPL - na výdejnu (jen do 10kg) 70cm délky a součet max. 120cm

 

GLS / Česká Pošta:

GLS - 70cm délky a součet max. 120cm
ČP - 70cm délky a součet max. 120cm

 


 

Vyjímky v přepravě

Autobaterie - autobaterie nelze zaslat pomocí běžných přepravních služeb - Zasilkovna, PPL, GLS, ČP apod., jsme proto nuceni zasílat je specializovanou přepravní službou. Na autobaterie se nevztahuje akce "Doprava zdarma"

Nadrozměrná přeprava - v případě zásilek s váhou nad 30 kg nebo s rozměry přesahujícími běžně přepravované produkty je doprava kalkulována individuálně. O této skutečnosti a ceně dopravy budete informování vždy před expedicí Vaší zásilky.

 


 

Pokud váha zásilky překročí váhový limit daný přepravcem bude automaticky zvednuta cena dopravy nebo provedená změna přepravce!

 

 

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

 

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

 

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Kontakty

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267