Jsme 100% česká firma působící více jak 16 let na trhu, veškeré námi dodávané zboží je nové a nepoužité.

O nás

Kdo jsme?
Jsme specializovaný internetový obchod s nářadím pro autoservis a pneuservis. Dále se zabýváme prodejem vybavení pro dílny všech druhů. Na e-shopu provozujeme i informační blog kde postupně přidáváme postřehy a články ze světa nářadí a autoservisů.

 

KL Tools
nepohlíží na obchod se zákazníky jako na jednorázový nákup zboží, ale snažíme se s našimi zákazníky navázat vzájemnou spolupráci. Snažíme se našim zákazníkům, mimo produkty, poskytovat také individuální řešení. Zaměření našeho obchodu je z velké části na oblast auto-moto, který doplňujeme o vybraný sortiment zahradní a stavební techniky, nezapomínáme ani na autopotřeby a autochemii.

 

Jsme nezávislý prodejce
a zakládáme si na nabídce zboží za nejlepší možné ceny pro naše zákazníky. Jsme 100% česká firma působící více jak 16 let na trhu, veškeré námi dodávané zboží je nové a nepoužité. Pro autoservisy nebo dílny nabízíme při registraci slevy na celý sortiment.

 

Prodáváme zboží přímo od výrobců
nebo od oficiálních dodavatelů kteří jsou certifikovanými prodejci pro Českou republiku.

 

V nabídce máme široký sortiment značek
tak i druhů nářadí, který pokrývá potřeby i náročných zákazníků. V případě že jste nenašli produkt, který potřebujete, tak nás neváhejte kontaktovat zde. Zpětná vazba od našich zákazníků je pro nás důležitým zdrojem informací, které nás vedou ke zlepšování služeb.

 

Mezi značky nářadí které kltools.cz nabízí jsou mj.:

QUATROS

ASTA

BGS

EINHELL

EXTOL

GEKO

HOTECHE

YATO

VOREL

a mnoho dalších které naleznete zde

 

Mezi značkami autopotřeb které kltools.cz nabízí jsou i:

FEBI BILSTEIN

CARTECHNIC

ATE

TRW

CASTROL

OSRAM

HELLA

 

Na šíři dostupné nabídky a kvalitě poskytovaných služeb si zakládáme. Náš sortiment čítá tisíce produktů, přesto jej neustále rozšiřujeme podle vašich požadavků s cílem poskytnout Vám co největší výběr kvalitního a cenově dostupného nářadí, autopotřeb, potřeb pro pneuservis, atd.

 

V prodeji nářadí a autodílů máme tradici více jak 19 let,
kdy mnoho let prodáváme autodíly a v posledních letech jsme se zaměřili i na prodej nářadí a vybavení pro autoservis včetně vzduchotechniky a spotřebního materiálu. Nepatříme tedy mezi žádné nováčky v tomto odvětví. V současné době jsme se stali kvalitním a stabilním dodavatelem v našem kraji, který vybavuje mnoho autoservisu nebo pneuservisů.

 

V roce 2021 jsme se stali partnery Mall.cz
díky kvalitní práci kterou odvádíme a velkému množství nářadí a auto-moto doplňků jsme se stali jedním z významných dodavatelů pro jeden z největších internetových obchodů Mall.cz Na Mall.cz nabízíme tisíce produktů a sortiment pravidelně rozšiřujeme.