Jsme 100% česká firma působící více jak 16 let na trhu, veškeré námi dodávané zboží je nové a nepoužité.

Čistič klimatizace KLIMAFRESH, 100 ml - Cartechnic

Kód: 10885970
Značka: Cartechnic
122 Kč 100,83 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
8.12.2021
Univerzální čistič autoklimatizací Cartechnic KLIMAFRESH 795 3927 Objem: 100 mm Prostředek na snadné a rychlé čištění klimatizací a větracích kanalů vozidel. Absorbuje nepříjemné pachy, zanechává příjemnou vůni. Jedno balení vystačí na jedno auto. Použití: plechovka se umístí přibližně do středu interiéru auta, nikoliv však do oblasti sání ventilátoru. Následně se klimatizace či ventilátor zapne do režimu vnitřní recirkulace vzduchu. Hlavu plechovky je pak nutné zatlačit tak, aby zapadla a zajistila se. Následně se ponechá uvnitř vozu, celý proces trvá asi 10 minut. Po použití je nutné interiér dobře vyvětrat. Pro udržení klimatizace čisté je nutná její údržba minimálně jednou za šest měsíců.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Univerzální čistič autoklimatizací Cartechnic KLIMAFRESH 795 3927
Objem: 100 mm
Prostředek na snadné a rychlé čištění klimatizací a větracích kanalů vozidel. Absorbuje nepříjemné pachy, zanechává příjemnou vůni.
Jedno balení vystačí na jedno auto.
Použití: plechovka se umístí přibližně do středu interiéru auta, nikoliv však do oblasti sání ventilátoru. Následně se klimatizace či ventilátor zapne do režimu vnitřní recirkulace vzduchu. Hlavu plechovky je pak nutné zatlačit tak, aby zapadla a zajistila se. Následně se ponechá uvnitř vozu, celý proces trvá asi 10 minut. Po použití je nutné interiér dobře vyvětrat.
Pro udržení klimatizace čisté je nutná její údržba minimálně jednou za šest měsíců.

Doplňkové parametry

Kategorie: Spotřební materiál
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: