Jsme 100% česká firma působící více jak 16 let na trhu, veškeré námi dodávané zboží je nové a nepoužité.

Invertorová automatická multi-nabíječka baterií GYS DHC 54E

Kód: DHC54E
Značka: GYS France
ZDARMAZDARMA
Invertorová automatická multi-nabíječka baterií GYS DHC 54E
8 484 Kč 7 011,57 Kč bez DPH
Dodaní do 3 dnů
Můžeme doručit do:
24.5.2022
Možnosti doručení
Invertorová automatická nabíječka až 4 baterií 12 V GYS DHC 54E poslední generace s extrémně nízkou hmotností je koncipována na bázi vysokofrekvenční invertorové technologie. Disponuje pokrokovou DHC-technologií s 5-stupňovou nabíjecí charakteristikou ( Pulse / Boost / 100 %, Equalisation / Floating) bez napěťových špiček:1.stupeň (SOFT START):Nabíjení začíná s nízkým nabíjecím proudem do doby, než napětí baterie dosáhne 10,5 V. Zároveň se silně vybité baterie nebo baterie s počínající sulfatací připravují na možnost plného nabití.2.stupeň (BULK):Maximální, plné nabíjení, při kterém baterie co nejrychleji dosáhne 75 %-kapacity/energie.3.stupeň (vyrovnávání a analýza):Po dosažení přednastaveného maximálního napětí baterie (až 14,4 V), se nabíjecí proud silně redukuje a má nižší nabíjecí puls. Zajišťuje se tak 100 %-nabití baterie.4.stupeň (absorpční nabíjení):V tomto režimu je automaticky ukončen nabíjecí proces pólové napětí je udržováno na nastavené hodnotě Nabíjčka vyhodnocuje napětí baterie a v případě poklesu opět zahájí nabíjecí proces. Baterie je tak 100 %-nabitá, ale nepřebíjí se.5.stupeň (pulsační udržovací nabíjení):Umožňuje udržovat baterii plně provozuschopnou, pokud není používána. Dojde-li k poklesu napětí baterie (např. v důsledku přirozeného vybíjení), začně nabíječka lehkým nabíjecím pulsem bateri dobíjet na plnou kapacitu.Současně lze provádět nabíjení nebo udržování v nabitém stavu až 4 startovacích baterií 12 V (olověných s tekutým elektrolytem, gelových, AGM- a SLI-baterií) při nabíjecím proudu až 4 x 5 A.. Stav nabití každé z baterií udává příslušná LED-kontrolka.K dalším charakteristickým vlastnostem nabíječky GYS DHC 54Ea přednostem patří:- pracuje s konstantním stejnosměrným proudem, čímž její spotřeba proudu během nabíjení je až o 20 % nižší než u klasických nabíječek,- moderní pulsní technologie umožňuje, že nabíjecí proces je jedenapůlkrát rychlejší než u klasických nabíječek,- ochrana proti zkratu a přepólování,- ochranný systém proti jiskření atd.Parametry: napájecí napětívýkonkapacita nabíjených baterií   napětí bateriínabíjecí napětídélka nabíjecí kabelůdélka x šířka x výškahmotnost 230 V / 2 A240 W10 - 80 Ah12 V4 x 5 A1,83 m350 x 190 x 75 mm2,5 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Invertorová automatická nabíječka až 4 baterií 12 V GYS DHC 54E poslední generace s extrémně nízkou hmotností je koncipována na bázi vysokofrekvenční invertorové technologie. Disponuje pokrokovou DHC-technologií s 5-stupňovou nabíjecí charakteristikou ( Pulse / Boost / 100 %, Equalisation / Floating) bez napěťových špiček:

1.stupeň (SOFT START):
Nabíjení začíná s nízkým nabíjecím proudem do doby, než napětí baterie dosáhne 10,5 V. Zároveň se silně vybité baterie nebo baterie s počínající sulfatací připravují na možnost plného nabití.
2.stupeň (BULK):
Maximální, plné nabíjení, při kterém baterie co nejrychleji dosáhne 75 %-kapacity/energie.
3.stupeň (vyrovnávání a analýza):
Po dosažení přednastaveného maximálního napětí baterie (až 14,4 V), se nabíjecí proud silně redukuje a má nižší nabíjecí puls. Zajišťuje se tak 100 %-nabití baterie.
4.stupeň (absorpční nabíjení):
V tomto režimu je automaticky ukončen nabíjecí proces pólové napětí je udržováno na nastavené hodnotě Nabíjčka vyhodnocuje napětí baterie a v případě poklesu opět zahájí nabíjecí proces. Baterie je tak 100 %-nabitá, ale nepřebíjí se.
5.stupeň (pulsační udržovací nabíjení):
Umožňuje udržovat baterii plně provozuschopnou, pokud není používána. Dojde-li k poklesu napětí baterie (např. v důsledku přirozeného vybíjení), začně nabíječka lehkým nabíjecím pulsem bateri dobíjet na plnou kapacitu.

Současně lze provádět nabíjení nebo udržování v nabitém stavu až 4 startovacích baterií 12 V (olověných s tekutým elektrolytem, gelových, AGM- a SLI-baterií) při nabíjecím proudu až 4 x 5 A.. Stav nabití každé z baterií udává příslušná LED-kontrolka.

K dalším charakteristickým vlastnostem nabíječky GYS DHC 54Ea přednostem patří:
- pracuje s konstantním stejnosměrným proudem, čímž její spotřeba proudu během nabíjení je až o 20 % nižší než u klasických nabíječek,
- moderní pulsní technologie umožňuje, že nabíjecí proces je jedenapůlkrát rychlejší než u klasických nabíječek,
- ochrana proti zkratu a přepólování,
- ochranný systém proti jiskření atd.

Parametry:

napájecí napětí
výkon
kapacita nabíjených baterií   
napětí baterií
nabíjecí napětí
délka nabíjecí kabelů
délka x šířka x výška
hmotnost
230 V / 2 A
240 W
10 - 80 Ah
12 V
4 x 5 A
1,83 m
350 x 190 x 75 mm
2,5 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Autoservis - vybavení
Hmotnost: 2.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení