Jsme 100% česká firma působící více jak 16 let na trhu, veškeré námi dodávané zboží je nové a nepoužité.

Maznice pneumatická, objem 12 litrů, hadice 4 metry, s pedálem, pojízdná

Kód: G01142
Značka: GEKO
3 706 Kč –8 % 3 404 Kč 2 813,22 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
27.9.2021
Pneumatická pojízdná maznice GEKO G01142 Přístroj objemu 12 litrů pro výdej maziv v autoservisu a dílně. Je zejména vhodný pro údržbu – mazání nákladních vozidel, stavebních a zemědělských strojů apod. s mazacími místy (tzv. mazničkami). Výdej probíhá pneumaticky. Obsluha pedálem vytvoří v nádobě přetlak, mazivo je následně po stisknutí spouště na pistoli samočinně vytlačováno. Mechanik se díky tomu může soustředit pouze na samotné mazání a není obtěžován potřebou mechanického vytlačování. Přívodní hadice má délku 4 metry, je zakončena výdejní pistolí otočnou o 360° a standardní koncovkou, pasující na drtivou většinu mazniček. Výdej maziv je díky tomu snadný a velmi přesný – použitý systém snižuje riziko znečištění okolí při mazání. Snadnému ovládání napomáhá i membránový systém. Jednoduchá manipulace díky kolečkům a velkému madlu. Bytelná konstrukce pro dlouhou životnost. Technická data: Objem: 12 litrů Maximální pracovní tlak: 25 MPa Objem vydaného maziva během 1 cyklu: 5 gramů Délka přívodní hadice: 4 metry Varianta určená pro náročnější pracovní podmínky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pneumatická pojízdná maznice GEKO G01142
Přístroj objemu 12 litrů pro výdej maziv v autoservisu a dílně. Je zejména vhodný pro údržbu – mazání nákladních vozidel, stavebních a zemědělských strojů apod. s mazacími místy (tzv. mazničkami).
Výdej probíhá pneumaticky. Obsluha pedálem vytvoří v nádobě přetlak, mazivo je následně po stisknutí spouště na pistoli samočinně vytlačováno. Mechanik se díky tomu může soustředit pouze na samotné mazání a není obtěžován potřebou mechanického vytlačování.
Přívodní hadice má délku 4 metry, je zakončena výdejní pistolí otočnou o 360° a standardní koncovkou, pasující na drtivou většinu mazniček. Výdej maziv je díky tomu snadný a velmi přesný – použitý systém snižuje riziko znečištění okolí při mazání. Snadnému ovládání napomáhá i membránový systém.
Jednoduchá manipulace díky kolečkům a velkému madlu.
Bytelná konstrukce pro dlouhou životnost.

Technická data:
Objem: 12 litrů
Maximální pracovní tlak: 25 MPa
Objem vydaného maziva během 1 cyklu: 5 gramů
Délka přívodní hadice: 4 metry

Varianta určená pro náročnější pracovní podmínky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Autoservis - vybavení
Hmotnost: 12.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: