Jsme 100% česká firma působící více jak 16 let na trhu, veškeré námi dodávané zboží je nové a nepoužité.

Nůž MULTI HAMMER 18 cm - Cattara

Kód: 13254
Značka: MDtools
491 Kč 405,79 Kč bez DPH
Dodaní do 4 dnů
Můžeme doručit do:
22.10.2021
Nůž MULTI HAMMER 18cm, CATTARA Multi Hammer je multifunkční nůž v celokovovém provedení s dřevěnými střenkami. Nejvýraznějšími částmi jsou kladivo a sekyrka. Po rozepnutí pojistky na konci rukojeti, se v přední části odhalí čelisti, které mohou být použity jako kombinované kleště. Dále se nabízí klasický nůž délky 7 cm, křížový šroubovák nejběžnějších rozměrů, pilka na dřevo, odstraňovač šupin ryb a pilníkem se zakončením, jenž se dá použít jako plochý šroubobvák. Posledním nástrojem je otvírák, kombinovaný imbusovým nástavcem. Veškeré nástroje jsou zhotoveny z nožířské oceli 420J1, která dosahuje tvrdosti HRC42-48, materiál je obzvláště vhodný do nepříznivého prostředí, kde exceluje svou korozivzdorností. Rukojeť je opatřena střenkami z materiálu Pakkawood, který je tvořen z tvrdého dřeva prokládaného pryskyřicí. Dřevo je velice pevné a odolává vlhkému prostředí. Multi Hammer je dodán včetně textilního pouzdra, které se dá přichytit na opasek. Nevyčerpatelné využití dělá z tohoto nástroje ideálního pomocníka do lesa, na ryby, do kempu a další outdoorové aktivity. Technická data: délka zavřeného nože     17,5 cm délka čepele nože     7 cm tloušťka čepele nože     1,8 mm materiál nástrojů     SS 420 J1 (2CR13) tvrdost nástrojů     HRC 42-48 materiál střenek     Pakkawood váha nože     410 g počet nástrojů     12

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nůž MULTI HAMMER 18cm, CATTARA

Multi Hammer je multifunkční nůž v celokovovém provedení s dřevěnými střenkami.

Nejvýraznějšími částmi jsou kladivo a sekyrka. Po rozepnutí pojistky na konci rukojeti, se v přední části odhalí čelisti, které mohou být použity jako kombinované kleště. Dále se nabízí klasický nůž délky 7 cm, křížový šroubovák nejběžnějších rozměrů, pilka na dřevo, odstraňovač šupin ryb a pilníkem se zakončením, jenž se dá použít jako plochý šroubobvák. Posledním nástrojem je otvírák, kombinovaný imbusovým nástavcem.

Veškeré nástroje jsou zhotoveny z nožířské oceli 420J1, která dosahuje tvrdosti HRC42-48, materiál je obzvláště vhodný do nepříznivého prostředí, kde exceluje svou korozivzdorností. Rukojeť je opatřena střenkami z materiálu Pakkawood, který je tvořen z tvrdého dřeva prokládaného pryskyřicí. Dřevo je velice pevné a odolává vlhkému prostředí. Multi Hammer je dodán včetně textilního pouzdra, které se dá přichytit na opasek. Nevyčerpatelné využití dělá z tohoto nástroje ideálního pomocníka do lesa, na ryby, do kempu a další outdoorové aktivity.


Technická data:
  • délka zavřeného nože     17,5 cm
  • délka čepele nože     7 cm
  • tloušťka čepele nože     1,8 mm
  • materiál nástrojů     SS 420 J1 (2CR13)
  • tvrdost nástrojů     HRC 42-48
  • materiál střenek     Pakkawood
  • váha nože     410 g
  • počet nástrojů     12

Doplňkové parametry

Kategorie: Různé ruční nářadí
Hmotnost: 0.52 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: