E-shop funguje bez omezení a objednávky přijímáme nonstop!

TPMS senzor CUB EU 433 MHz, programovatelný, s ALU ventilem

Kód: 03831
Značka: CUB
992 Kč –10 %
TPMS senzor CUB EU 433 MHz, programovatelný, s ALU ventilem
992 Kč –10 % 895 Kč 739,67 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
29.7.2021
Senzor systému TPMS – výměnný elektronický snímač tlaku v pneumatice, programovatelný, pro ALU i plechové disky – CUB EU Frekvence dle evropské normy 433 MHz, u většiny vozidel se senzor automaticky načte po ujetí cca 10 km. Dlouhá životnost: deklarovaná výdrž baterie SONY je min. 5-7 let, kvalitní hliníkový ventilek pro ALU kola dodávaný v sadě vydrží po celou dobu funkčnosti baterie. Testováno s opravnými sadami na pneumatiky – senzor se ani při jejich použití nepoškodí. Utahovací moment převlečné matice ventilu: 4 Nm Utahovací moment šroubku: 2 Nm V případě, že je vozidlo systémem TPMS (Tire Pressure Monitoring System – systém monitorování tlaku v pneumatikách) vybaveno, musí být funkční. Pokud systém nefunguje, auto neprojde STK, řidiči navíc hrozí postih ze strany policie nebo pojišťoven, a to i v případě nezaviněných nehod.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Senzor systému TPMS – výměnný elektronický snímač tlaku v pneumatice, programovatelný, pro ALU i plechové disky – CUB EU
Frekvence dle evropské normy 433 MHz, u většiny vozidel se senzor automaticky načte po ujetí cca 10 km.
Dlouhá životnost: deklarovaná výdrž baterie SONY je min. 5-7 let, kvalitní hliníkový ventilek pro ALU kola dodávaný v sadě vydrží po celou dobu funkčnosti baterie. Testováno s opravnými sadami na pneumatiky – senzor se ani při jejich použití nepoškodí.
Utahovací moment převlečné matice ventilu: 4 Nm
Utahovací moment šroubku: 2 Nm

V případě, že je vozidlo systémem TPMS (Tire Pressure Monitoring System – systém monitorování tlaku v pneumatikách) vybaveno, musí být funkční. Pokud systém nefunguje, auto neprojde STK, řidiči navíc hrozí postih ze strany policie nebo pojišťoven, a to i v případě nezaviněných nehod.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pneuservis - vybavení
Hmotnost: 0.25 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: