Jsme 100% česká firma působící více jak 16 let na trhu, veškeré námi dodávané zboží je nové a nepoužité.

Jaké jsou výhody nákupu u nás?

 

Máme široký sortiment a jedny z nejlepších cen

Máme více než 25.000 produktů které se snažíme pravidelně rozšiřovat a měnit podle zájmu Vás zákazníků. Snažíme se nabídnout všechny možné druhy nářadí pro autoservis tak dílnu pro domácí kutily. Pokud by se stalo že budete hledat nářadí nebo nějaký druh přípravku pro vaše vozidlo, který nemáme v nabídce jsme schopni přímo kontaktovat naše dovozce případně i rovnou výrobce a zboží Vám dodat!

Všechny ceny se snažíme držet na rozumné hladině, s tím že naše zboží bereme od certifikovaných dodavatelů nebo rovnou výrobců, takže u nás kupujete originální zboží od konkrétního výrobce a nikoliv padělky, jako se to děje u obchodů které mají podezřele levné prémiové značky nářadí. Značky, které u nás v obchodě naleznete sami postupně testujeme, případně dostáváme zpětnou vazbu od našich zákazníků.

Tím, že nabízíme námi prověřované zboží, jsme schopni nabídnout i co nejkladnější řešení reklamací, snažíme se je řešit výměnou kus za kus nebo celý výrobek odeslat rovnou výrobci aby vše prověřil přímo v originálním servise té dané značky. Snažíme se Vám ušetřit práci i peníze a proto v případě dražšího zboží jsme schopni na své náklady zajistit přepravní službou odvoz reklamovaného zboží přímo k nám.

Pokud by se stalo, že zboží které jste u nás našli má jiny obchod levnější, neváhejte nás kontaktovat a pokusíme se najít řešení jak Vám vyhovět aby jste byli spokojeni.

 

Zde rozdíl mezi originálem a padělkem

 


 

Vrácení zboží na naše náklady

Po individuální domluvě nám můžete zboží vrátit přes Zásilkovnu na naše náklady. Stačí zboží jen důkladně zabalit a odeslat nám fotografie, jak vypadalo zboží před odesláním. Pro kód který je nutný pro vracení prostřednictví podacího místa Zásilkovny/ Packeta nás prosím kontaktujte zde

Postup vracení zásilek kltools.cz prostřednictvím Zásilkovny/Packeta s využitím služby Zpětná zásilka:

  • Zákazník kltools.cz nahlásí unikátní kód Zpětné zásilky při podání na jednom z podacích míst Zásilkovny/Packeta.

 

  • Obsluha podacího místa Zásilkovny/Packeta pomocí kódu poskytnutého kltools.cz generuje štítek pro Zpětnou zásilku.

 

  • Vytisknutý štítek nalepí obsluha podacího místa Zásilkovny/Packeta na zásilku připravenou k vrácení do kltools.cz.

 

  • Obsluha podacího místa předá zákazníkovi kltools.cz potvrzení o převzetí zásilky s přiloženým vytištěným štítkem Zpětné zásilky.

 

  • Zásilka s přiloženým štítkem je následně odeslána na podací místo Zásilkovny nebo Packeta.

 

Tímto jednoduchým postupem může zákazník kltools.cz pohodlně vrátit zásilku prostřednictvím Zásilkovny/Packeta pomocí služby Zpětná zásilka.