Jsme 100% česká firma působící více jak 16 let na trhu, veškeré námi dodávané zboží je nové a nepoužité.

Dílenské skříně a stoly

Nedostatek místa, kam se podíváš

Problém tvůrčích lidí spočívá v tom, že mají věčně nedostatek místa. Určitě to znáte také. Ať už si pořídíte libovolný počet skříní, úložných krabic nebo poliček, dříve nebo později dojdete opět do bodu, kdy vám chybí místo.

Proto se vyplatí pořídit si opravdu kvalitní dílenské skříně, které mohou být dlouhodobějším řešením vašeho nedostatku prostoru. Kromě praktických závěsných skříní, pod nimiž vznikne prostor například na dílenské stoly nebo další úložné prostory, vám můžeme nabídnout policové regály v několika provedeních.

A abyste si udělali radost nejen novým úložným prostorem, ale také něčím, co do něj budete moci zabydlet, zkuste se podívat na naši nabídku dílenského nářadí a dílenských doplňků.

V našem sortimentu najdete také celou řadu doplňků k úložným prostorům. Patří mezi ně například jednoduché a dvojité háčky na nářadí v mnoha provedeních, držák na šroubováky nebo police na spreje.

Není stůl jako stůl

A obzvláště se to týká dílenských stolů. Ty by měly mít co nejkvalitnější provedení, a především by měly vydržet výrazné namáhání během práce, abyste se na ně mohli spolehnout. Jejich nosnost musí být dostatečná a materiál pevný, aby snesly manipulaci s těžkými předměty, bylo na ně možné uchytit svěráky a podobně.

K novému stolu se výborně hodí klasické dílenské svěráky, které vám můžeme nabídnout v nejvyšší kvalitě od značky YORK.

Vybereme, poradíme, doporučíme

Stále váháte, který úložný prostor je pro vás tím pravým? Ať už vybíráte novou skříň nebo skládací kozu, se vším vám rádi poradíme. Doporučíme, zodpovíme otázky a pomůžeme s výběrem toho nejvhodnějšího produktu právě pro vás. Neváhejte se na nás obrátit.